Találatok száma: 36

Oldalak: 1 2
  1. Atlétika: Krakóczki Bence révén Gödöllőre került a serdülők fedettpályás ötpróba bajnoki címe
    2024-03-11 15:59:28
    A MATE-GEAC ifjú tehetségei közül mindenki egyéni csúcsot teljesített a fővárosi BOK-csarnokban lezajlott viadalon
  2. Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme
    2024-02-12 10:14:11
    A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban
  3. Atlétika: gödöllői egyéni csúcsok a nyíregyházi fedettpályás viadalon
    2024-01-21 17:57:27
    A MATE-Gödöllői EAC sprinterei közül Sulyán Alexa érte el a legjobb helyezést, harmadik lett 200 méteren
  4. Atlétika többpróba ob: egyéni csúcsot értek el a gödöllői lányok az újoncok versenyében
    2023-10-02 17:39:08
    Hollókői Szófia a 10. helyen végzett, míg Tokai Kitti a 30. pozíciót szerezte meg a kecskeméti viadalon, az U14 B kategóriában
  5. Megvédte ezüstérmét a MATE-Gödöllői EAC az atlétikai csapatbajnokságon!
    2023-09-10 19:00:05
    Az egyetemi klub különítményének tagjai közül a fiatal sprinterlányok vitték a prímet, Kriszt Saci U18-as és egyéni csúcsot is futott
  6. Atlétika téli dobóbajnokság: gödöllői érem az ifikorú srácok gerelyhajításában
    2023-03-27 17:25:11
    Szabó Levente 57 és fél méterre juttatta el a szert, ami új egyéni csúcsot is jelentett Máté Alpár tanítványa számára
  7. Atlétika: a gödöllői Soos Levente egyéni csúcsot futott a Magyar Nagydíjsorozat pápai állomásán
    2022-09-06 18:49:58
    Szabó Diana az 5. pozíciót szerezte meg rúdugrásban, míg a sprinter lányok, Dobránszky Laura és Nádházy Evelin a 7. helyen végeztek
  8. Atlétika: a Honvéd Kupán sem maradtak érem nélkül a gödöllőiek
    2022-06-19 10:23:55
    Guth Mátyás 219 centiméteres egyéni csúcsával teljesítette az U20-as világbajnokságra történő kijutás szintjét, utazhat Caliba
  9. Atlétika: öt érmet nyertek fedél alatt a gödöllői serdülők
    2022-02-07 16:25:57
    A MATE-GEAC korosztályos versenyzői remekül helytálltak az országos bajnokságon. A nyílt versenyen Bánovics József és Pápai Márton is egyéni csúcsot ért el
  10. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  11. U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14. legjobbja 400 gáton
    2021-07-17 15:05:33
    A Gödöllői EAC sprintere az előfutamban megközelítette egyéni csúcsát, amivel az elődöntőig jutott a tallinni versengésben
  12. Atlétika: gödöllői sikerek a Paulínyi-emlékversenyen
    2021-05-10 10:09:11
    Nádházy Evelin 300 méteres egyéni csúcsot futott, ideje alig maradt kívül a 38 másodpercen. Videó
  13. Korosztályos országos csúcs is született a gödöllői atlétika centrumban
    2021-04-26 11:16:59
    A hazai versenyzők közül többen értek el egyéni csúcsot és szerzetek értékes helyezéseket április utolsó vasárnapján
  14. Fedettpályás ob: három ezüstérmet nyertek a gödöllői atléták
    2021-02-22 08:22:59
    Az Eb-induló Nádházy Evelin és Pápai Márton mellett, az egyéni csúcsig jutott Mihály Ádám állhatott fel a dobogó második fokára
  15. Gödöllői legények alkotják az ország legjobb tízpróba-csapatát
    2020-07-27 10:19:32
    Újabb egyéni csúcsokkal hívták fel magukra a figyelmet az egyetemi klub versenyzői a felkészülési viadalokon
  16. A közelgő országos bajnokságokra hangoltak a gödöllői atléták
    2020-07-20 10:02:21
    Négy nap alatt az ország négy pontján álltak rajthoz az egyetemi műhely sportolói, akik közül többen is egyéni csúcsot értek el
  17. Mozgalmasan indult a július a gödöllői atléták számára
    2020-07-06 08:38:33
    Három nap alatt három helyszínen jeleskedtek az egyetemi szakosztály versenyzői, akik közül többen is egyéni csúcsig jutottak
  18. Gödöllői bronzérem és egyéni csúcsok a serdülőkorú atléták fedettpályás országos bajnokságán
    2020-02-10 11:21:27
    Tóth-Sztavridisz Szófia 60 méteres gátfutásban állhatott fel a dobogó harmadik fokára. Hárompróbában Tóth Zsombor ezüstéremnek örülhetett
  19. Mozgalmas és eredményes napokat tudhatnak maguk mögött a gödöllői atléták
    2020-02-03 10:50:13
    Először indultak országos bajnokságon az újoncok, egyéni csúcsok Bécsben, Szlovéniában vitézkedtek a rúdugrók
  20. Minőségi eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2020-01-20 10:11:03
    Az idősebbek a fővárosi BOK-csarnokban, a fiatalok pedig Székesfehérváron termelték az egyéni csúcsokat és az érmeket
  21. Egyéni csúcsig szállt a gerely Mihajlovic Alex kezéből
    2019-08-19 10:28:22
    Szép eredményekkel büszkélkedhettek a gödöllői atléták a Junior és Ifjúsági Budapest Bajnokságon
  22. Új egyéni csúcsot futott Nádházy Evelin az universiade elődöntőjében
    2019-07-09 18:58:32
    A Gödöllői EAC sprintere futamában harmadik lett, összességében pedig a 11. helyen zárta a nápolyi megmérettetést
  23. Gödöllői atléták sikereiről is szólt a Budapest Open
    2019-06-10 10:32:05
    Tucatnyi ország kiválóságainak részvételével rendezték meg a Schulek Ágostonnak emléket állító viadalt a mátyásföldi Ikarus-pályán
  24. Fényesen csillogó hazai érmek a gödöllői Sport XXI-es versenyen
    2019-04-15 10:19:42
    A GEAC több atlétája is egyéni csúcsot futott az idei év első szabadtéri pálya-megmérettetésén, az Albert Kupán
  25. Fedett pályás egyéni csúcsot repesztett Nádházy Evelin
    2019-01-26 11:47:39
    A Gödöllői EAC sprintere Norvégiában nyert rangos viadalt, és idejével közel került az Eb kiküldetési szinthez
  26. Egyéni csúcsig emelkedett Simonváros Csanád
    2018-08-12 08:29:20
    A Gödöllői EAC rúdugrója betartotta a szavát, és 523 centiméteres eredménnyel nyerte a bonyhádi versenyt
  27. Atlétikai Eb: nem jutott a középfutamba a gödöllői sprinterlány
    2018-08-08 13:41:18
    Nádházy Evelinnek egyéni csúcsot kellett volna futnia 400 méteren a berlini kontinensviadalon
  28. Halmozták a remek eredményeket a gödöllői diákatléták
    2018-06-10 11:15:32
    Többen teljesítettek Eb-kiküldetési szintet, kaptak meghívást a válogatottba, vagy értek el egyéni csúcsot
  29. Gödöllői srác lett az ország legjobb serdülő ötpróbázója
    2018-03-05 10:23:05
    Soos Levente egyéni csúcsokkal nyert aranyérmet fedett pályán. Diszkoszbronz Szombathelyről, hazai siker a kastélyparkban
  30. EYOF: Mihály Ádám holtversenyben hetedik lett rúdugrásban
    2017-07-27 11:25:07
    A Gödöllői EAC tehetséges sportolója ugyan elmaradt egyéni csúcsától, tisztes helytállásáért azonban dicsérhető